| anonima200000000000000 a întrebat:

Hei TPU, va rog ajutor, nu-mi merge tasta "g", aseara am sters laptopul cu solutie de sters geamuri poate de la asta, in plus tot aseara cand apasam 7 imi aparea 76 de o data sau la 6 67 va ro ajutor repede dau funda, am windows 8.1, in afara de service alta varianta?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cap ai, minte iti mai trebuie! De ce nu ai pus si niste Cola?

| gelu1970 a răspuns:

Ar fi o alta varianta
poti sa te rogi. mai ales ca se apropie Saptamana Pastelor.
tastele se pot sterge cu solutia.
o baie cu solutie nu e indicata.

| DjNick112 a răspuns:

Daca ai putea sa scoti tastatura sa o pui la uscat, ar fi ceva, asa trebuie sa pui tot laptopul cu partea de la tastatura in jos. Pentru moment poti sa folosesti tastatura din windos, dar insist pe treaba asta, scoate tastatura din laptop, sus langa "F1 F2 F3." ai niste clame, acuma depinde de laptop, dar la astea mai noi cu clame sunt, indeparteaza clamele si scoate tastatura

| Ungureanu90 a răspuns:

încearcă să consulți un specialist pentru a-ți curăța tastatura, în afară de service nu se poate.