| GamerForGlory a întrebat:

Va rog sa ma ajutati daca puteti!

Vreau sa ma apuc de youtube ( contul e deja facut )

e cont pentru gaming ( mai ales minecraft )

Am o problema cu frapsul;
Am descarcat mai multe versiuni dar la nici una nu ma lasa sa aleg sa se auda microfonul!

Si am selectat external input.

Dar se aude foarte prost

Daca stiti cum se rezolva va rog sa-mi spuneti dau funda!

Sau daca stiti un program mai bun de filmat jocuri care sa nu faca lag!

FUNDA + VOT! GARANTAT

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Selectezi "External input" si asta-i toata treaba. acum trebuie sa se auda si microfonul. si daca se aude prost inseamna ca pur si simplu asa se aude micul tau. descarca Audacity si inregistreaza-ti putin microfonul sa vezi cum se aude. sunt foarte putine sanse sa se auda mai bine (mai poti aplica noise removal si altele ca sa mai reduci din sunetele de fundal).

PS: Minecraft zici? E clar. nu vreau sa te descurajez, dar Romania are prea multi "gameri" care filmeaza Minecraft. de fapt Romania are prea multi "gameri", in fine daca vrei s-o faci just for fun iti urez bafta marewinking