| ConfidentSmile a întrebat:

Hei TPU... Va rog sa nu radeti de mine si sa luati intrebarea asta in serios...
Sunt incepatoare... Nu stiu sa folosesc USB-ul. Imi puteti explica PAS cu PAS foarte DETALIAT ce trebuie sa fac? VA rooog. Mentionez ca am un Orange Nivo...
Merssiii! Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| VladutzVlz a răspuns:

Pai,prima data il bagi cablu in laptop sau calculator,(asta o stii si tu), apoi ai acolo sus o banda o dai in jos si dai pe prima si dai activati stocarea USB si apoi bagi in telefon(muzici, filme, etc)...