| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU vreau sa cumpar telefonul acesta http://www.shopmania.ro/......y-15070061 si vreau sa stiu daca saitul aceste e ceva gen gen ocazi.ro si telefonul e la mina a-doua sau e ceva magazin de telefoane si telefonul e nou nu de alta dar misepare un pret prea bun casa fie adevarat cine poate sami comfirme ca telefonul e nou va primi funda si recunostinta mea

3 răspunsuri:
| Trybest a răspuns:

Iti sugerez sa nu te risti nimeni nu garanteaza nimic

| Crows a răspuns:

Mai bine îl iei tu din magazin aşa curierul ti-l poate aduce defect, nu te risca...

| neca a răspuns (pentru Crows):

Da dar nu sunt sigur daca sunt in magazine