| KIibrDM a răspuns:

Sursa aceea e o pocnitoare si ai uitat de rami. Spune-mi bugetul maxim si iti fac un build cumsecade la pretul respectiv.

| GamingTimeYT explică (pentru KIibrDM):

BTW Rami i primesti gratuit

| KIibrDM a răspuns (pentru GamingTimeYT):

Spune-mi care e bugetul tau maxim sa-ti fac un sistem echilibrat.

| Jipa95 a răspuns:

Care este idiotul care a pus o asemenea sursa pe sistem cu r9 380 si procesor peste 800 lei? Sa nu mai zic de cooler, este mai bun unul stock de la Intel decat prastia aia. Btw, nici nu o sa-ti porneasca sistemul cu sursa aia.

| CPAElites a răspuns (pentru Jipa95):

Vrea sa-si dea foc la casa. rolling on the floor

| GamingTimeYT explică:

Primesc gratuit 8gb ddr3 2400mhz(am verificat compatibilitatea procesoarelor cu rami, si compatibilitatea placii de baza)