| Anonima6754 a întrebat:

Hei TPU happy Vreau sa ma apuc de Youtube si da, chiar sunt motivata..imi place foarte mult vloggingul si ma pasioneaza dar orice as posta..nu prinde, nu am viewsuri, nu am likeuri, abonati..stiu ca nu se poate din prima, dar as vrea ca de inceput sa pun ceva mai interesant ceva care sa aduca lumea la mine pe canal, dar ce? De exemplu vreau sa va cer o parere.Ce vloguri vi se par cele mai interesante? Ce fel de vloguri? Ce subiecte? Sau nu stiu cum sa ma exprim...dar as vrea o chestie care sa prinda, va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"orice as posta..nu prinde, nu am views uri " - dă-ne exemple de (ne)reușite

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Alea de mancare :3

| nicu991 a răspuns:

Nu ne zici si noua canalul, sa aruncam o privire ca sa ne putem da cu parerea in cunostinta de cauza?

| VidaAdrian a răspuns:

In orice perseverenta conteaza si sunt sigur ca vei reusi cu putin ajutor. Este evident sa nu ai vizualizari la inceput dar daca vei face cele necesare vei reusi.
Am creeat un curs complet, pas cu pas unde iti arat cum sa iti creezi, personalizezi si cresti canalul de YouTube cu 20 de metode eficiente. Daca te intereseaza si vrei sa ai un canal de succes intra aici:
https://www.udemy.com/......utubeusor/