| DeadhAngel a întrebat:

Hei! va rog ajutati-ma!
imi puteti da vreun link de download sau numele la vreo programa cu care as putea face video! dar sa fie cu efecte speciale!

5 răspunsuri:
| DeadhAngel explică:

Toti acesti care scriu cu zuum. ro vreau sa va spun ceva:
nu puneti asa ceva!
eu am intrebat normal iar voi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La aceasta adresa net http://www.panalu.net/search/label/VIDEO%20AUDIO gasesti programe chiar si nonistal pentru editare video(sa faci videoclipuri)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off, imi pare rau ca trebuie sa dau un raspuns care nu e legat de intrebare. As vrea sa le dau "indicatii" celor care intra aici si nu stiu despre ce e vorba.Raspunsurile lui : nicutz20 si Gheorghita13 trebuie raportate pentru ca sunt spam. Si la fel si toate raspunsurile si intrebarile spam cu "zuum" si cu toate celelalte site-uri spam.

| mitzaETS a răspuns:

Poti sa folosesti Movie Maker pentru ca este foarte usor de folos.
Dar daca vrei sa faci un video normal iti recomand HyCam2tongue
Bafta!

| TheLadyWasTaken a răspuns:

Movie maker