| Ellie27 a întrebat:

Hei kiss vreau sa-mi cumpar un telefon si m-am gandit la Nokia Lumia 610 :X. Imi place tot la el dar am auzit de la o persoana ca nu-i asa bun cum pare straight face...nu stiu ce sa cred. Ajutati-ma va rog!kiss Multumesc :X...Dau fundita kiss.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună, părerea mea e că e un telefon destul de bun.

Cameră foto de 5 MP, filmează HD, baterie destul de bună şi memoria internă destul de încăpătoare.

Ok, are Windows Mobile şi poate acesta e motivul pentru care nu ţi l-a recomandat, însă e un sistem de operare destul de bun după ce te obişnuieşti cu el.

Să-l foloseşti sănătoasă! (:

| Ellie27 explică (pentru bursuc001):

Iti multumesc kiss voi tine cont de raspunsul tau! kiss

| bursuc001 a răspuns (pentru Ellie27):

Cu plăcere!