| ThatsMethod a întrebat:

Hei. vreau să-mi iau un Allview, dar camera frontală are 0, 3 MP. Merită? E bună camera frontală? Cea principală are 5 MP. fundă.

Răspuns Câştigător
| FlorynFlOo a răspuns:

Doresti un Allview a5 quad laughing nu? Am si eu unul, e bunicel, ziua pozele ies perfect dar seara e mai rau ca blitzul nu vede departe, ruleaza jocuri gen fifa14 fara probleme.Dar in principiu e bun.La 500 lei nici nu iti trebuie mai mult.

| ThatsMethod explică (pentru FlorynFlOo):

Da, Allview a5 quad doresc. vreau camera frontală să fac poze. deci, merge?

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Sunt OK ambele camere. Oricum precis nu prea vei folosii camera frontală, care este destinata videocall-urilor, cum e skype sau cele din WatsApp.Ca și brand vreau să fac o precizare, și anume că Allview folosește componente japoneze și ecrane de marcă originale, deci telefoanele nu sunt deloc rele.Desigur unele din ele mai ies prost și mai scapă de sub ochii CTC-ului, dar se întâmpla foarte rar, comparativ cu Nokia sau altele care îs făcute la vagon.Am lucrat la Nokia deci știu precis cum le fabricam și politica asta nu s-a schimbat chiar de fabrica o mutat-o în china happy. Succes

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Http://bit.ly/1lrLng2 (link generat de conversion marketing)

| NimeniSiAtat a răspuns:

Pentru camera din fata cred ca ai putea cauta ceva mai bun. firma este buna, iar o fotografie nu tine doar de mp.

| BlackNinja a răspuns:

Nu prea e buna cea frontala...dar cea principala e bunicica.Nu stiu ce sa zic despre cei de la Allview.Telefoanele lor sunt destul de bune dar nu stiu cat de fiabile sunt in timp.Ma gandeam si eu sa imi iau un Allview x1 soul mini dar apoi am gasit Motorola Moto G si am vrut sa iau acel Motorola.