| Goodbye a întrebat:

Heii, acum 3 saptamani mi-am luat monitor noi thinking Si a mers. dar azi a mers 15 minute pc. ul si pe tot ecranul au aparut linii rosii, verzi, negre, albastre, etc. L`am oprit.si dupa 5 minute l`am pornit iar.si a mers. si face asa din 15 minute in 15 minute. Odata cu manitorul am primit si driver... dar nu merge instalatstraight face

4 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Ce monitor e ala cu driver? E nou? Are garantie?

| 1Mihai1 a răspuns:

Salut! Pai n-ai garantie? Mergi la ei si spune-le...ca altceva n-ai ce face...bafta!

| Bigfatmamma a răspuns:

Ce windows ai?

| Goodbye explică:

Masca- windows Xp