| δεάδℓλκιss a întrebat:

Heii! Am o intrebare legata de FaceBook...
La status imi apare "Intr`o relatie".
Ce sa fac sa nu mai apara asta?
Adica sa ma "despart" de persoana respectiva cu care am avut o relatie...

Răspuns Câştigător
| Danyelusha a răspuns:

Pai te duci la profil la tine si vezi ca sub numele tau sunt mai multe date despre tine, si pe ultimul rand scrie "editeaza profilul", dai click acolo si in partea stanga a ecranului o sa iti apara :Informaţii de bază
Poza de profil
Prieteni şi familie
Educație și serviciu
Filozofie
Artă și distracție
Sporturi
Activități și interese
Date de contact
Tu trebuie sa dai click pe "prieteni si familie" si acolo scrie cu cine esti in relatie si tu dai modifica si gata.
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| Danielaaa22 a răspuns (pentru Danyelusha):

Am si eu o problema. cand pun singura, imi spune ca "aceasta nu va aparea in notificari". Cum fac sa imi apara?

| Danielaaa22 a răspuns (pentru Danyelusha):

Auzi. eu am pus singura si imi zice ca aceasta nu va aparea in noutati. cum fac sa imi apara|?

10 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Editează profilul, Prieteni şi Familie, şi pui Singur/ă sau ce vrei happy

| Stefan89 a răspuns:

Dai edit profile si ai acolo in meniu

| iFollowRivers a răspuns:

Te loghezi (duh!)
Te duci pe Profile – Edit profile
Dai click pe
In partea dreapta selectezi "tipul relatiei" si, eventual, selectezi cu cine
Si dai pe

| negru30 a răspuns:

Divort

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la editare profil dupa aia la prieteni si familie si iti apare acolo sus "in a relationship" si dai stare civila:singur/a

| TheBlackCrystal a răspuns:

Pai am avuut aceeasi problema si am intrebat si eu pe cineva.Tii sageata(cursorul )pe persoana respectiva si o sa iti apara un creion mic. Dai click pe el si la ce iti apare dai click pe " relaionship" si dai apoi "singur(a) si apoi dai salveaza modificarile.
Si gata! Nu mai esti cu persoana respectiva! FUNDA?!

| eueueueofda a răspuns:

Dai le setarile profilului si modifici acolo

| mada54 a răspuns:

Mergi pe profilul tau, dai in dereapta sus este o sageata in jos., si dai la setarile contului. acolo in dreapta iti apar 1)informatii de baza; 2)poza de profil; 3)prieteni si familie:4, 5,6, 7,8,9. si dai pe prieteni si profil si acolo dai la stare civila si"singura". funda? ( http://www.facebook.com/editprofile.php?sk=relationships )