| Tbx_Gia_1998 a întrebat:

Heii..am si eu o intrebare..Decii vreau sa sterg cateva programe din calculator..si daca dau la Add or Remove Programs si dau la un program Remove imi arata.
"Another installation is already in progress."
Cum pot afla care alta instalare este in progres. Vreau neaparat sa sterg programele.
Dau Fundaa love struck
scuze. pentru categorie

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da un restart si mai incearca odata. daca tot nu merge incearca cu revo unninstaller, un program specializat in asa ceva http://www.revouninstaller.com/start_freeware_download.html