| Yosifica a întrebat:

Buna , am nevoie de ajutarul vostru am in calculator metin2 lunaris si united si acolo unde vreau sa sterg programele nu merge sa le sterg ( unde dau remove) asa si scrie this installation can only be unistalled on 64 -bit windows ce are?

Răspuns Câştigător
| ChinaBardy a răspuns:

Ok.Deci, apesi pe butonul star de jos, stanga, dai pe "settings" si acolo iti apare "control panel".Dai dublu-click pe el si gasesti acolo un folder "add or remove programs". Intri in el si cauti printre programele alea si cand gasesti metinul dai clickdreapta pe el si dai acolo pe butonul "remove". Fundita?

3 răspunsuri:
| PiratulJeck a răspuns:

...dezinstaleaza-l da un rr la pc sa fi sigura ca nu iti da erori si apoi sterge-l.

| ChinaBardy a răspuns:

Trebuie sa il dezinstalezi...Intra in contro panel, add or remove programssi dezinstaleaza-lwinking

| Yosifica explică (pentru ChinaBardy):

Ai putea sa imi scrii pas cu pas ca n`am prea inteles

| ChinaBardy a răspuns (pentru Yosifica):

Ok.Deci, apesi pe butonul star de jos, stanga, dai pe "settings" si acolo iti apare "control panel".Dai dublu-click pe el si gasesti acolo un folder "add or remove programs". Intri in el si cauti printre programele alea si cand gasesti metinul dai clickdreapta pe el si dai acolo pe butonul "remove". Fundita?