| elenasofia a întrebat:

Heii, care aveti cont de tumblr si vreti sa facem schimb de follow?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ce primesc in schimb?
Oricum, nu inteleg la ce te-ar ajuta un urmaritor in plus.

Plus ca arata oribil.
Incearca alte teme, pune muzica pe fundal.
Schimba semnul mouse-ului.

Tumblr-ul tau arata a incepatoare de o zi. Il mai prelucrai putin si pe urma puteai sa-l postezi.

Traducerea numelui tau :
''Negru-Iubire-Viata''
Am inteles ca iti place negrul, dar, cum am mai spus, aveai anumite teme acolo.
Pe urma ''iubire'', vad cateva fete cu tigari.
"Viata'' -chestii banale cu citate despre muzica.
Daca ai vrut sa lasi o impresie buna, ei bine mi-ai lasat una proasta.
Am tumblr de mai bine de 3 ani de zile si stiu ce spun.

| elenasofia explică (pentru anonim_4396):

Nu ma prea pricep.mi-am facut acest cont recent.
Daca nu iti place trebuia sa te exprimi intr-un alt mod, nu sa-mi spui ca e oribil.
In fine, poate o sa il sterg
Multumesc!

| elenasofia explică (pentru anonim_4396):

Inca ceva : ce parere ai despre asta? http://k-peace-and-happiness.tumblr.com/

| anonim_4396 a răspuns (pentru elenasofia):

Da. Poate m-am exprimat urat insa erau niste versuri odata ''ma poti considera demon pe mine ca sunt atat de sincer incat nu ma pot abtine ''.

Nici al 2lea nu-mi place.
Tu ai numele ''pace si fericire'', insa ai pe fundal cruci intoarse, considerate semne satanice, iar ca cursor ai o cruce, altfel spus rau-bun, ceea ce nu inspira pace.

Nici reblogurile nu sunt in regula, iarasi citate banale.
Poate te poti supara, dar nu cred ca ti-ar fi convenit sa zic :
'' Cel mai frumos, uite-l pe-al meu :... Funda big grin? ''

| elenasofia explică (pentru anonim_4396):

Al 2-lea nu este al meu, este al unei fete pe care o cunosc si se lauda cu el
Daca e naspa, de ce are atatea ♥?

| anonim_4396 a răspuns (pentru elenasofia):

Sigur e facut acum recent laughing Are fix 10 rebloguri laughing
Hai sa te invat ceva ca sa ai cu ce te lauda pe urma la altii care nu stiu la fel ca tine :
Daca te referi la acele ''notes'', sa stii ca nu ei sau tie ii apartin alea, ci tipului/tipei care a postat giful sau poza respectiva.
Sa te mai invat ceva, nu incerca sa pacalesti pe altul care cunoaste mai bine.

Si daca se lauda asta inseamna ca facut ceva nemaipomenit? laughing
Raspuns: Nu, nu are cu ce.

| elenasofia explică (pentru anonim_4396):

Aaa,asa deci
Credeam ca ea are atatea "notes" si mi se parea wow.
Cum as putea sa imi imbunatatesc contul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru elenasofia):

Schimba tema, mouse-ul, numele; am inteles ca iti plac muzica, tigarile si negru, dar poti da reblog si la alte lucruri cu ar fi : cer, cantareti, mancare, rochii, pietre, unghii etc; pune muzica. Cam tot ce tine de aspect si continut.

| elenasofia explică (pentru anonim_4396):

Multumesc, funda! :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru elenasofia):

Okay... Merci happy cred thinking

10 răspunsuri:
| elenasofia explică:

Asta e contul meu http://black-love-live.tumblr.com/
Va astept :D :*