| ριтιq a întrebat:

Ieri mi-am cumparat telefonul Allview P6 life. Vreau sa il returnez, deoarece entuziasmul de la inceput s-a transformat in niste orori greu de explicat. BATERIE,CAMERA, SOFT GROAZNICE! Vreau sa renunt la ALLVIEW forever! Ce parere aveti de Samsung Galaxy Trend Plus? sau GSMART Arty a3?

Multumescc

1 răspuns:
| nobodyssins a răspuns:

Telefoanele Allview nu merita, chiar daca specificatiile te fac sa te entuziasmezi. Nici eu nu sunt multumit cu al meu.
Bineinteles, iti recomand Samsung-ul.