| Winniee a întrebat:

Mi-am luat un Samsung Galaxy Ace Plus de o luna. L-am scapat ieri prima oara pe beton si i-am facut praf display-ul. Se poate inlocui? Cam cat ar costa un display. si unde ma pot duce pentru toate astea? Daca ma duc la Vodafone ( de unde l-am achizitionat ) cu garantia?

Dau funda. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Gamerita a răspuns:

In primul rand imi pare foarte rau sad..in al 2lea rand se poate inlocui display`u dar nu o sa se mai vada asa ca originalu..se va vedea k si cum ar fi fost inlocuit...si trebuie sa.l duci la un specialist.un om care stie sa repare telefoane..sunt sigura ca in orasul tau exista, because in fiecare oras este macar unu. Si costa in jur de 100-200 lei..eu cand mi.am spart display`u la c3 am dat 120 lei ..al tau e mai bun..cred c.o sa dai mai mult happy oricum costa peste 100 lei happy. Bfta

| Winniee explică (pentru Gamerita):

Multumesc happyL-am dus la un service, am dat 300 de lei si se vede ca originalu', fiindca piesa e originala happy

| Gamerita a răspuns (pentru Winniee):

Npk :* ai grija de el big hug bafta ^^

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este in garantie du-te la Vodafone, probabil ca ti-l vor schimba desi nu garantez ca se va intampla asa, insa daca nu il poti duce la orice service, ti-ar lua in jur de 200-400 de lei.Bafta