| AnaGeorgiana292 a întrebat:

Heii, revin cu o intrebare:
Stiti cumva daca pot instala Windows 10, tinand cont ca eu am Windows 8 fara licenta? Puteti sa-mi dati un link sau ceva?

Răspuns Câştigător
| n1n1o a răspuns:

Buna, Windows 8 fara licenta (adica piratat nu?). E simplu nu ai licenta la 8 nu poti face upgrade direct la 10 dar poti instala 10 printr-un clean install.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 10 se poate instala, ca si alte variante de Windows, pe orice sistem care are cerintele necesare. Daca nu ai licenta vei folosi Windows-ul in perioada de testare si vei ramane tot fara licenta.Concluzie:cumpara cea mai simpla versiune de Windows 10(de exemplu home-OEM) cam 100 si ceva de E la noi si cu asta s-a rezolvat.Nu inteleg pentru ce ceri sa primesti un link, catre ce?