| AddaXD a întrebat:

Revin cu o intrebare. Azi s-a dat olimpiada de romana etapa pe municipiu (Bucuresti), stiti cumva daca au aparut rezultatele? Daca da, dati-mi si mie un link. Funda + Vot happy

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Rezultatele finale apar luni, 21 februarie 2011, ora 8, și se găsesc la avizierul centrului de examen (adică școala unde s-a ținut olimpiada) Nu se afișează pe net, decât pe forumul ISJ pe care înscrierea nu e permisă decât cadrelor didactice.
Baftă

| AddaXD explică:

Ma intereseaza rezultatele la clasa a 5-a.

| Viviannnnnna a răspuns:

Merci de raspuns rolling on the floor
si pentru complimentul pozeibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.scoalajosemarti.ro/... desscarca-le