| roxa14bv a întrebat:

Heiiii TPU :**. Am un Nokia x3, si azi dim am vazut ca e inchis, am incercat sa-l deschid si nu mergea, i-am scos si bateria, l-am pus si la incarcat si nimic. ce poate avea? straight face. fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Daca toate variantele pe care le-ai incercat nu dau rezultate inseamna ca este stricat din interior si trebuie dus la un service sa vezi exact ce problema are! Sper ca ti-am fost de ajutor!

2 răspunsuri:
| Patyi a răspuns:

E stricatt! laughing Du. l la reparat, eu nu. ti pot spune ce are! Ti-a cazut in apa, pe jos, cu o zi in urmaa?batting eyelashes

| sanduletzu a răspuns:

Sa distrus sitema telefonului
trebuie de instalat alta versiune la telefon