| xAndro a întrebat:

Helaaau! Deci >- Acum 30 minute nu mi se incarca nicio pagina (google, youtube, facebook, etc.). am intrat in Task Manager si am inchis niste chestii (nu stiu ce) dar se pare ca acum merge foarte calumea (ca inainte). Imi poate spune cineva care o fi cauza? Si de ce au aparut acele chestii acolo?

4 răspunsuri:
| jeek0 a răspuns:

Probabil ai restartat si merge iar.ai inchis niste procese si nu mai pornea pe sesiunea respectiva

| xAndro explică (pentru jeek0):

Deci, paginile nu mi se mai incarcau - am dat restart, se incarcau timp de 2-3 minute si dupa iar. M-am pus si am inchis niste procese si mi-a mers (nu am mai dat niciun restart)

| kameleonic a răspuns:

Sunt programe instalate de tine care pornesc cand deschizi calculatorul.Sterge-le din lista de startup! Intra la Run -> scrii msconfig -> Startup (si aici debifezi ce nu vrei sa mai incarce cand deschizi calculatorul) -> Ok... Bafta!

| andrei1234512 a răspuns:

Poate ai apasat pe ceva gresit