| BBiiiaa a întrebat:

Hello! Am o intrebare legata de facebook: Poza de cover si cea de profil sunt publice, cu toate astea, cei pe care nu ii am la prieteni nu imi pot da like/comment, doar share. Cum pot sa fac ca toti care imi vad poza, adica inclusiv cei pe care nu ii am la prieteni, sa poata da like postarilor/pozelor setate publice?
P.S.: Inainte de a primi raspunsuri gen "de ce as vrea sa am poze publice", sau "sunt obsedata de facebook" sau "like-urile nu conteaza" etc., particip la un concurs in care am nevoie de cat mai multe like-uri la poza de cover, de asta am nevoie de aceatsa optiune. Alte comentarii imi sunt indiferente happy

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Pai intra la setari si seteaza-ti profilul ca fiind public! simplu ca buna ziua! happy

| BBiiiaa explică (pentru lpavel):

Deci tot profilul trebuie sa fie public, nu doar anumite poze, da?

| lpavel a răspuns (pentru BBiiiaa):

Absolut!

| lpavel a răspuns (pentru lpavel):

Daca pui numai poza de profil public sau unele poze, vor putea vedea dar nu vor putea da like!

| BBiiiaa explică (pentru lpavel):

Ok, mersi!
Voi incerca asa, desi nu e chiar cea mai buna solutie pentru mine, dar inteleg ca nu am alternativa

| lpavel a răspuns (pentru BBiiiaa):

Cu placere!