| Lolo666 a întrebat:

Hello! Am si eu o problema cu un Toshiba Satellite (nu cred ca are treaba cu laptopul... but... whatever) Numai am niciunfel de iconita pe ecran, si bara de start nu se mai vede. Am incercat sa intru in safe mode si sa scanez, but nothing.
Am intrat si in task manager si am incercat sa dau "explorer. exe", but imi zice ca numai administratorul poate sa schimbe ceva...
Aveti idei? Nu vreau sa restartez windows-ulstraight face

1 răspuns:
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Din pacate ai fost infectata cu Vundo virus se poate repara cu ComboFix care este gratuit, task manageru trebuie facut manual daca vrei sa il faci imi zici dupa ce ai rulat aplicatia combofix.