| Bogdan-Alin_Doana_1986 a întrebat:

Sal am si eu o problema.cand aprind laptopul imi apare Toshiba satellite bla bla, apoi cand sa pornesc windowsul imi apare ecran negru.am incercat sa reinstalez windowsul dar cand ajung la partitionare nu imi vede nici o partitie

3 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

Intra in bios si vezi daca este detectat hard-disk-ul.

| Bogdan-Alin_Doana_1986 explică (pentru Iwao):

Imi arata hardul in bios

| Bogdan-Alin_Doana_1986 explică (pentru Iwao):

Dupa ce apare chestia cu Toshiba apare loading files si apoi un msj:This error can be caused by unplugging a removable storage device such as an extermal USB drive while the device is in use, or by faulty hardware such as a hard drive or CD-ROM drive that is failing.