| Anaa939839393 a întrebat:

Hello! Am un telefon care daca suna cineva nu apare ca ma suna si primesc doar mesaj cum ca am fost sunat. Semnal la telefon am. Am incercat sa il in inchid si redeschid etc. Pe mod "nu deranjati" nu ii. Ce ar putea fi?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Incearca sa il resetezi adica stergi tot din el si atunci el va functiona ca nou, daca nici asa nu merge trebuie resoftat.

| Wr3nch a răspuns:

Verifica setarile de la sonerie si resetează telefonul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai oprit ceva notificari. Daca nu ai nimic de pierdut de pe el iti recomand sa ii faci o resetare. In caz contrar du-te la setari, aplicatii si cauta aplicatia de apelare, "phone" de obicei, si slecteaza-o dupa care du-te la notificari si asigurate ca toate sunt permise.