| Căpșuni a întrebat:

Hello happy
Am un telefon Samsung wave 575. De ceva timp nu stiu din ce cauza dar nu imi mai merge sa ascult muzica in casti. Mereu cand imi pornesc muzica (Cand intru in fisierele mele --- Muzica) nu imi fac contact castiile.( adica chiar daca mufa aceea este bagata in telefon totusi se aude tare ..nu in casti), iar cand imi pornesc muzica din playlist imi fac contact, dar cand misc putin ca sa imi bag telefonul in buzunar sau il intorc. orice as face se opreste. E foarte enervant. Am incercat mai multe perechi de casti si cu toate am patiti la fel. Ma puteti ajuta cumva?

Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| gir861 a răspuns:

Din ce spui tu, se pare că mufa pentru căști e defectă. Du-l la service.