| CristianStefan01 a întrebat:

am o problema la iPhone. Cand bag uneori mufa jack in telefon, si pornesc muzica, in casti se aude muzica bazaind. nu clar. castile sunt testate si pe pc si alte telefoane si merg. ce pot sa fac. dupa ceva timp dupa ce misc mufa jack sau o invart. sau chiar uneori dau muzica la maxim isi revine...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumva se intampla cand telefonul e la incarcat?

| CristianStefan01 explică (pentru anonim_4396):

Nu. oricand bag mufa jack, se aude bazait...

| Levington a răspuns:

Cati ani are telefonul?
Cel mai probabil e 6s sau ceva mai mic! E de la soft, prea multe update-uri si nu mai fac fata! Un iphome 6 su ios 11 - 12, e depasit! Incearca un upgrade la un iphone mai nou, gen iphone 8 sau 10!