| Lorry_Monyk_1991 a întrebat:

Hello! ...As dori sa imi schimb si eu numele dupa fb. daca se poate sa ma ajutati va rog! mersi pup

5 răspunsuri:
| Ho1 a răspuns:

Sus la bara aia albastra in dreapta (ultimul rand) e scris... gaseste prieteni,acasa, (si apoi e desenata ca un fel de floricica. apesi pe ea si apoi scrie< setarile contului> (apesi).si apoi dupa ce-ai apasat scrie nume, nume de utilizator, email, apesi pe si-ti modifici numele.
succes, te pup! funda?

| feraryyy78 a răspuns:

Intri la account settings-general, iar apoi poti sa-ti pui ce nume doresti, dar poti sa-ti lasi si numele tau si sa pui in alta casuta porecla, si vei putea fi gasit si dupa nume si dupa porecla.

| PassingBY a răspuns:

Caută la personal settings. Acolo găseţti. happy

| euuilem a răspuns:

De acolo de unde iesi de pe facebook numai ca dai clik de stanga si intri la setarile contului si dupa aceea dai Editeaza nume.

| codrinandries a răspuns:

Intri la setarile contului -> general -> si editezi numele.