| Brighitaaa a întrebat:

Hello! As vrea sa ma ajutati happy. Am telefon KP501 Cookie (daca ajuta) si am card de memorie. As vrea sa stiu cum sa mut melodiile sau altceva din folderele de pe telefon pe cardul de memorie sau asa ceva daca se poate, pentru ca am 256 MB pe card si imi incap cam putine.
Va rog fara insulte big grin love struck

xo xo

Răspuns Câştigător
| DarkShaodw1 a răspuns:

Pai, mie mi s-au trimis automat documentele, atunci cand mi s-a incarcat memoria telefonului! Cand downloadezi melodii (cu sync) da la urmatorul dispozitiv! Si ti se vor pune pe cardwinking

1 răspuns:
| Dragosmarian a răspuns:

Buna! le selectezi pe toate si dai send to card si trebuie sa mearga