| LoveWithoutInhibitions a întrebat:

Hi!
Am un LG KP501 Cookie si as vrea sa stiu daca pot viziona filme fara sa intru sau sa le downloadez de pe net...As vrea sa imi pun eu pe card un film si sa il vad pe telefon, s`ar putea?

2 răspunsuri:
| Nestle a răspuns:

Eu am un LG GT405 si mi-am bagat un film, dar dupa 1 minut incepe sa intarzie imaginea.

| RappaDanny a răspuns:

Daca are Divix sigur ca poti sa il vezi, dar atentie; daca filmul e hd nu o sa iti mearga, ai nevoie de formate suportate de DiVix