| anonim_4396 a întrebat:

Hello, deci am o nedumerire... Mi se tot blocheaza pc-ul cand incerc sa ma joc sau ai dau ceva mai greu de lucru(sa umblu pe pagini de internet, mess, winap nu are nimica nu se blocheaza) dar daca incerc sa joc un joc se blocheaza rapidstraight face, am schimbat windowsul 1x, am miscat piesele in el,(cei drept ca am pus o placa de rami in acus ceva vreme dar am scos-o afara si tot se bloca pc-ul) am desfacut si procesorul sa vad daca are destula crema pe el nu i-am dat OC la nici o piesa din el, nu inteleg care ii problema, are careva ceva ideei? xD, asi fii recunoscator :-s

5 răspunsuri:
| figaro a răspuns:

Luchass, nu-s chiar asa inapt pe cat ma crezistraight face, stiu ce rol are pasta aia si am pus-o inapoi

| eXtrike a răspuns:

Il inbunatatesti. www.pcgarage.ro, www.cel.ro, www.emag.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai desfăcut cooler-ul de pe procesor și te întrebi de ce nu merge bine? Curăță repede pasta veche și pune alta nouă, recomand AS5.
Curăță radiatoarele și ventilatoarele de praf la procesor, placă video. Pune mâna pe sursă să vezi dacă se încălzește, posibil să nu furnizeze suficient curent ca să țină PC-ul în sarcină. Ar mai fi și alte verificări de făcut, dar mai întâi ar trebui să faci ce ți-am spus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@cioricica si extrike i-ati dat niste raspunsuri... probabil atata va duce capu si mai mult nu puteti np... dar mai bine taceti din gura

| ciorcica a răspuns:

Iti cumperi si tu altu nou si bun