| mayXangel a întrebat:

Hello! Eu si prietena mea suntem ca si cece si rocky din shake it up! numai un show ne lipseste. vrem sa ne facem un show cu dans, pe care sa-l publicam pe youtube. dar nu stiu cum sa il fac sa fie vizionat de milioane de ori...cum sa-l fac popular? dar mai mult vreau sa aiba si o pagina de facebook si un blog dar si un site...cum fac un site?
mersi si scuze pentru categorie

3 răspunsuri:
| roby096 a răspuns:

Pai, e cam greu. Multi isi doresc sa aiba milioane de vizualizari dar nu au. In primul rand trebuie ca si calitatea imaginii sa fie buna, daca nu toti vor da dislike si banuiesc ca sti sa uploadezi pe youtube. Cu siteul e cam greu, trebuie cumaprat domeniul si aici deja e vorba de bani si nu de joaca, mai bine faci un blog. La fcebook e foarte simplu faci o pagina pentru tv cred sau blog, nu stiu exact dar vei gasi categoria potrivita.
Ca sa iti explic mai multe trimite-mi un mesaj pe privat.

| FreakyHalloweenBoy a răspuns:

Daca vrei un site iti fac eu. Free happy Contactea-za ma printrun mesaj privat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FreakyHalloweenBoy):

Cum se face un site? big grin