| aduadutzubaa a întrebat:

Hello! Pentru un joc (Naruto Shippuden ultimate ninja storm 3 full burst pc ) as vrea sa-mi upgradez calculatorul! Am gasit pe okazii ( pentru ca procesor pentru placa mea nu se mai gazesc noi )CPU INTEL PENTIUM
DUAL CORE D945. Ala il da fara cooler. Coolerul meu vechi ar merge? (procesorul meu vechi nu are nici o defectiune )? Funda

1 răspuns:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Pai trebuie sa iti iei si alta placa de baza... Dar trebuie sa vezi ce si cum sloturi, mufe, socket are... Mai bine joci alte jocuri decat sa te chinui atata pentru un singur joc.