| IpDana a întrebat:

Hello TPU, am o problema c youtube'ul, imi zice asta "An error occurred, please try again later" ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ovidiu_Moldovan_1986 a răspuns:

Atuncea incearca cu alt browser! instaleaza google chrom sau opera

20 răspunsuri:
| zaratu a răspuns:

Nu ai instalat flash player

| dadionetwothree a răspuns:

Pai depinde, poate fi de la ei, caci lucreaza la pagina de yt sau poate fi de la internet, conexiunea e slaba. Dai un refresh la pagina si verifica semnalul la net.

| IpDana explică (pentru dadionetwothree):

Internetul imi merge foarte bine

| IpDana explică (pentru dadionetwothree):

De cand am instalat Microsoft Windows Media 9, imi cerea la un joc sa il instalez, dupa ce l-am instalat nu imi mai merge youtube'ul sad

| Ovidiu_Moldovan_1986 a răspuns:

Incearca cu un alt browser ex : mozila firefox, google chrome, opera, safari, internet explorer

| IpDana explică (pentru Ovidiu_Moldovan_1986):

Pai mozila firefox am

| IpDana explică (pentru Ovidiu_Moldovan_1986):

Ok sa vad daca merge

| IpDana explică (pentru Ovidiu_Moldovan_1986):

Pe google chrome imi merge, dar pe firefox de ce nu? sad

| Ovidiu_Moldovan_1986 a răspuns (pentru IpDana):

Important e ca iti merge acuma .....pai dezinstaleaza mozila si instaleaza-l din nou si cred ca iti va merge si pe mozila.

| IpDana explică (pentru Ovidiu_Moldovan_1986):

Asta am facut, pe chrome nu imi place cum merge, de asta vreau sa imi mearga pe mozila, nu ai idee nu?

| Ovidiu_Moldovan_1986 a răspuns (pentru IpDana):

deci cred ca ai inteles trebuie sa iti dezinstalezi mozila si pe urma il descarci de aicea http://www.mozilla.org/ro/firefox/new/ il instalezi si va trebui sa iti mearga si pe mozila! bafta

| IpDana explică (pentru Ovidiu_Moldovan_1986):

Ok o sa vad eu, mersi oricum de informatii. Multumesc la toti cei care m-au ajutat. happy

| Ovidiu_Moldovan_1986 a răspuns (pentru IpDana):

Atuncea incearca cu alt browser! instaleaza google chrom sau opera

| verutamuteanu a răspuns:

Asta inseamna ca acum nu merge de la ei tehnic si trebuie sa incerci mai tirziu.

| IpDana explică (pentru verutamuteanu):

Ideea e ca pe alt pc merge youtube'ul

| andrei64 a răspuns:

Dezinstaleazal si instaleaza-l iar.

| IpDana explică (pentru andrei64):

Asta am facut dar tot asa, de cand am instalat Microsoft Window Media 9 parca ...de atunci nu imi mai merge youtube'ul, ai idee?