| emanu23 a întrebat:

Hello TPU ma puteti ajuta tocmai mi-am facut un post de radio online si nu stiu de ce ascultatori aud in reluare fata ce aud eu cand se termina melodia la mine la ei e numai pe jumatate gata nu stiiu ce sa ma mai fac numai pot continua asa va rog ajutor

3 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci.winking cu ShoutCast, nu poti transmite in timp real (ai o decalare de cc 10-15 sec.). aceasta decalare poate sa mai fie si din cauza conexiunii tale la internetwinking si eu am avut radio, prin SAM Broadcaster, iar decalarea era de cc 10-12 sec.

| emanu23 explică (pentru akka4):

Si eu il am tot prin sam broadcasterwinking dar nu am ce sa-i facstraight face

| akka4 a răspuns (pentru emanu23):

Nu ai decat sa te obisnuiesti cu el asa. iar pana la urma daca ai ascultatori, ce conteaza ca este decalat?