| Rebecca_4606 a întrebat:

Helloo! ce parere aveti de LG GD510? merita sa mi-l cumpar sau nu? ARGUMENTE!

merci frumos:*

Răspuns Câştigător
| Slavic a răspuns:

Buna.

Uite ca am dat de tine happy
LG GD510 Pop
(de la 38 magazine)
429 RON - 662 RON

Telefon LG, Retea GSM 850/900/1800/1900 (Quadband), Ecran LED, Dimensiuni 97. 8 x 49. 5 x 11. 2, 262144 culori, Camera 3. 15 MP, Rezolutie 2048x1536 pixeli, Timp stand by pana la 360 ore, Timp convorbire pana la 3 ore...Am si eu asa telefon! E super nu am cuvinte are lumea java size foarte bun baterie cool tine pina la 10 zile chiar sa fie si muzica pornita mereu,

6 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

Telefoanele LG au una din cele mai prost dezvoltate platforme pe care am apucat sa le vad. Am avut un LG Cookie (atat KP500 cat si KP501) cat si un GD510. Se miscau greioi, le pica softul foarte des, bateria era praf, iar touch-ule de o calitate proasta.

Am acum un SE w910i si e net superior din toate punctele de vedere, sa nu mai zic ca toate aplicatiile Java care abia mi se tarau pe LG-uri pe SE se misca perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am schimbat mai multe LGuri si toate au avut aceleasi probleme: bateria tine putin si softul se duce repede...sunt foarte usor de stricat. niciunul nu m-a tinut peste un an. Iti recomand sa iti alegi un Nokia sau un Samsung. Sau daca ai destui bani cat sa schimbi 2 telefoane pe an, atunci ia LG

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa si asa bateria tine putin.cand se descarca nu poti sa mai faci poze, sa asculti muzica...deja cand are 2 liniute nu poti sa te bazezi pe ele. am auzit ca touch ul se strica cam dupa un an dar asta ink nu mi s-a intamplat ...si nu are stylus la el adica pixuletu ala

| CookieMonsterOo a răspuns:

Eu am telefon LG GD510 si este foarte fain.(intellliiiggeennt!)
numai ca nu are ff multa memorie. Dar am avut alt tel si i-am schimbat cardul.Eu iti recomand LG GD 510.