| BooBearForever a întrebat:

Help me guys! Deci am urgenta nevoie de un negativ la melodia Read all about it, Emeli Sande part 3! Faza e ca trebuie sa fie track! Eu am negativul dar nu e track! Si poate cineva sa imi spuna cum face melodia in track! Fundaa! love struck

Răspuns Câştigător
| BadWaffle a răspuns:

Cu nero dai sa-ti faca Audio CD pui melodia/melodiile si dai burn. pe un CD normal de ~700mb... poti pune melodii track care sa totalizeze ~80minute.

| BooBearForever explică (pentru BadWaffle):

OkY,scuze ca iti cer asta, dar nu ai putea sa imi faci tu? Adica eu nu am nero si nici pretenii pe care i-am intrebat si am mare nevoie de acest track! Iti dau idul meu si iti dau melodia s! Te rog puppy dog eyes

| BadWaffle a răspuns (pentru BooBearForever):

Nu am cum sa-ti fac eu track, ti-l face programul cu care scrii cd-ul :).
nero il gasesti aici: http://www.nero.com/eng/nero-burning-rom11-overview.html

urmezi pasii de mai sus, succes.