| IonutantiBieber a întrebat:

Help,va rog, am cumparat un xbox 360 si nu pot sa il conectez la televizor,nu am plasma ci unul normal, am la xbox un cablu cu 5 mufe, 2 rosii una alba una verde si una albastra,iar la televizor nu am decat 3, galben alb si rosu,am incercat sa le bag pe toate pe rand,insa am sunet dar nu imagine,va rog ajutati-ma, dau funda,

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Baga doar galben alb si rosu, celalalte sant pentru HD sau daca ai un televizor modern conectezi cu cablu hdmi.

| mr93 a răspuns:

Ala e cablu hd daca nu merge cum a zis colegu mai jos numai cu galben rosu si alb trebuie sa iti cumperi un cablu nou care iese din xbox si are doar cele trei mufe si cred ca costa vreo 80 de lei da nu sunt sigur