| Pisicuța a întrebat:

Hey ^^~.
Am 2 întrebări legate de LG Optimus One P500.
1.Cum pot trimite melodii prin bluetooth? Am căutat peste tot și n`am găsit nimic.
2.Am făcut o prostie și am setat pentru a scrie, tastatura Android și acum numai știu cum să setez la loc tastatura LG.

Deci.cine mă poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| Lexia1D a răspuns:

1. Eu am aceeasi problema.
2. Tii apasat unde scrii mesajul si iti arata metoda de introducere si setezi.

1 răspuns:
| Lexia1D a răspuns:

Acum stiu si partea cum sa trimiti: intri in thinkfree office si setezi de acolo unde ai fisierele cu muzica si tii apasat, iti apare trimitere si gata. funda?