| daydreamer a întrebat:

Hey! Am descarcat AVG anti-virus free edition si am inceput instalarea. Mi-a aparut Setup error si cateva coduri, un buton cu save log si unul cu exit. In dreapta desktopului, jos, a aparut: "an attempt to install a browser toolbar was blocked. Click here to enable this toolbar. Ce trebuie sa fac mai departe?

3 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Momentan, AVG-ul are niste probleme de soft, si nu permite instalarea. ia-ti Avast, varianta free, e mult mai bunwinking

| claudiuxs a răspuns:

De ce nu ei alt antivirus, avg e slab in comparatie cu cel mai bun: eset

| ionel27ro a răspuns:

Instaleaza din nou
si debifeaza sa se mai instaleze tolbar