| d3javw a întrebat:

Buna la toti! undeori imi apare jos in colt Scris:Search Setings Change Notification: - searchqu toolbar has blocked an attempt by another application to change your default search provider si mai jos : - Click here to change your settings stie cineva ce poate fi? help pls

1 răspuns:
| MihneaS a răspuns:

Salut!
Nu stiu ce programe ai prin calculator dar te pot ajuta cu traducereahappy
Sper ca te va ajuta.
searchqu toolbar a blocat o incercare de la alta aplicate pentru a schimba providerul.
Click aici pentru ati schimba setarile happy
Sper ca te-a ajutat.