| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am o problema cu browser-ul! Imi apare asa - link mai jos - cand vreau sa intru pe un anumit site. Folosesc Comodo Dragon (un fel de Chrome modificat). Acum cateva luni nu facea probleme d-astea. Ofer funda pentru rezolvarea problemei!

http://postimg.org/image/fswlt0frj/

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Http://www.epasystems.ro/adwcleaner/
Verifica si data la calculator, daca face si pe altele!

| admiterea a răspuns:

E virusat, instaleaza alt browser si un antivirus. Si navigheaza pe unde trebuie...

| ChiarEu2 a răspuns (pentru admiterea):

Asa face si pe Google Chrome, Safari, Explorer, Opera, etc. Nu intru pe mai mult de 10 site-uri pe zi (gen Facebook si YouTube).