| painkilleeer a întrebat:

Hey,am si eu o problema. Cand vreau sa intru pe youtube la o melodie, imi scrie Adobe Flash Player este expirat. La fel si la alte site-uri. Ce se intampla si cum pot sa remediez problema?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Trebuie sa descarci versiunea cea mai noua de Adobe Flash Player. Aceasta nu mai e valabila si din cauza asta iti spune ca e exipirat.

| RaduTN a răspuns:

Dezinstaleaza Abode Flash Playerul actual, descarca ultima versiune, instaleaz-o si totul va fi ok.

Bft

| DomnulFantastic a răspuns:

Dezinstaleaza Adobe flash player si instaleaza-l din nou de pe http://get.adobe.com/flashplayer/

| Iulian_Ursu_1999 a răspuns:

Trebuie sa iti descarci alt Adobe Flash Player deoarece a expirat si eu recent m-i l-am schimbat