| deee a întrebat:

Hey. am si eu o problema, de fiecare data cand incerc sa mut o mel de pe desktop in alt folder sau pe stick nu`mi merge si mi se blocheaza PC`ul... are cineva vreo solutie? worried
dau funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Tot ce este posibil sa ai virusi, eu tot asa patem si am descarcat Malwarebytes, l-am instalat si am scanat si am gasit 4 troieni.eu iti recomand sa dai o scanare, iti las likul descarca Malwarebytes, instalezal si scaneaza, este foarte bun deoarece iti sterge si ce virusi gaseste, daca ai antivirus cind dai scanare cu Malwarebytes opreste protectia antivirus.succes si sper sa te ajute. http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Malwarebytes-Anti-Malware.shtml

3 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Nu sunt prea multe detalii, posibil prea multi virusi care supraincarca sistemul. Incearca sa reinstalezi windows-ul, daca nu poti, incearca sa mai stergi din fisiere/programe pe care nu le folosesti + fa scanare cu un antivirus, recomandat : avira antivir, avast...
Bafta!

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Eu cred ca sunt prea multe chestii in calculatorul tau happy. Mai dezinstaleaza ce nu-ti foloseste, sterge fisiere. Si cred ca ai si virusi. Instaleaza un antivirus happy

| Liviu1997 a răspuns:

Da asa patesc si eu nu am virus deaore am anti virus si virusi mi le sterge am avut windows xp si acum am windows xp 7 black inainte nu imi face asa dar acum daca incerc sa mut sa blocheaza ce fac?