| maduutssaa a întrebat:

Buna TPU.Am o problema. mi-am reinstalat windosu si la inceput totul mergea bine.acum de la o perioada cand incerc sa mut o poza, un program, o melodie intr-un alt folder mi se blocheaza tot pc`ul si sunt nevoita de fiecare data sa dau restart.sau cand vreau sa imi bag pozele de pe stick sau orice altceva de pe stick in pc se blocheaza din nou.sau invers din pc pe stick la fel.am pe desktop foarte multe poze programe si melodii pe care nu le pot muta intr`alte foldere.am incercat sa dau si click dreapta si sa dau la"Send to". la fel se blocheaza.nici nu stiu ce sa mai fac.va rog ajutati`ma dau fundita plsss:*

Răspuns Câştigător
| mikkhhell a răspuns:

Intra pe google si da cautare la programul (advanced system care free download), dupa ce il descarci de pe unul dintre site-urile afisate de cautarea precedenta, instaleaza-l in calculator si pune-l la treaba ( are mai multe functii, printre care si mentinerea functionalitatii in parametrii optimi ai windows-ului). Daca vrei mai multe lamuriri contacteaza-ma in privat.