| Cristinaaamariii a întrebat:

Hey. Am viber si am facut un grup...cum pot sa sterg o persoana din acest grup? Ajutooor urgent am nevoie de raspuns. Cel mai promt si corect raspuns primeste funda❤

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Intri in grupul creat de tine selectezi persoana respectiva pe care vrei sa o excluzi, iar in dreptul fiecarui membru este un fel de X. Dai click pe acel X, si te va intreba daca vrei sa excluzi userul respectiv.

Bft! happy

1 răspuns:
| Ghostplayer a răspuns:

Faci alt grup cu aceleasi persoane, dar de data aceasta nu mai inviti persoana nedorita big grin. Succes!