| Andreeaaaaaaaaa a întrebat:

Hey. ce parere aveti de telefonul ZTE Cosmote Cute?

9 răspunsuri:
| elenutza27 a răspuns:

Am si eu tel asa.E destul de bun

| JustMe6378962 a răspuns:

Chiar creyi ca ti-l va cumpara cineva duba ce ti l-ai pierdut pe celalalt? Si daca cineva ti-l cumpara, vezi sa fie pe Orange ca nu am minute nelimitate in alta retea. Funda?

| Andreeaaaaaaaaa explică (pentru JustMe6378962):

Normal... mi+au promis telefon si asta e pe roz cu touch! Si n+ai nici o grija! Nu funda

| JustMe6378962 a răspuns (pentru Andreeaaaaaaaaa):

Atunci o lasi si pe coleguta ta reusita de banca sa umble pe el, nu?

| ღKimKimmyღ a răspuns:

E dragut, si dupa ce i-am citit caracteristicile, merita. Ia-l daca te caracterizeaza si iti place tie. De exemplu, eu imi voi lua Samsung Galaxy Ace Hugo Boss, in primul rand pentru ca m-am indragostit de el. laughingwinking