| Hosu_Vlad_1994 a întrebat:

Hey! Ce trebuie sa fac daca routerul wifi nu merge? In sensul in care se conecteaza telefonul la el dar netul nu merge! Repede!

Răspuns Câştigător
| anaM2000 a răspuns:

Salutare! Aceeasi problema am avut-o si eu acum cateva luni.Am vorbit cu cei de la retea si mi-au facut o vizita in care au remediat problema. Sper sa rezolvi.Numai bine!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil nu e bine configurat routerul

| Ramirez04 a răspuns:

N-ai ce face suna la aia de unde ai net si zile de problema sa vina sa vada care i baiu

| explorer745 a răspuns:

M-i s-a intamplat si mie asta. Am intrat in interfata web a router-ului si am vazut ca e "disconnected". Am dat click pe "connect", peste cateva secunde a aparut ca e "connected" si internetul functiona.