| sara10MonicaMonique a întrebat:

Hey, cine stie un site sau program (de preferinta site) de modificat poze, de exp sa modific pe cineva din spate... Funda :*:*:*

7 răspunsuri:
| Xpert a răspuns:

Cel mai bun program de modificat poze care iti poate indeplini cu usurinta cerinta este Photoshop iar un site care se aseamana oarecum cu el este Pixlr.com/editor. Bafta!

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Dupa parerea mea ai putea sa folosesti photo instrument, cu el poti modofica persoane sau ai putea incerca pizap (e online), photoscape, photoshop si zimp.

| sara10MonicaMonique explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Pffuai. nu stiu cum sa explic. vreau de exp. sa modific pe cineva din spate.

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru sara10MonicaMonique):

Pai ce anume vrei sa ii modifici?

Răspuns utilizator avertizat
| AriAnA25 a răspuns:

Pizap
photo mainia
photoscape(program)
tazz(un program cu ajutorul caruia te poti machia ) cam ata stiu big grin

| extremboyy a răspuns:

Pai poti face asta si in Paint simpul si rapid dar nu garantez cine stie ce rezultateDar eu iti recomand Photoshop
iese mult mai bine