| oanalovesit a întrebat:

Hey. Cum pot sa decupez ceva dintr-o poza si sa pun in alta? Cu paint. Nu imi iese deloc.

Răspuns Câştigător
| Ame25 a răspuns:

Photoshop sau Photoscape... cu Paint nu merge

| oanalovesit explică (pentru Ame25):

Merge, cunosc persoane care au facut asa. Si cu Photoscape, cum? big grin

5 răspunsuri:
| Ame25 a răspuns:

La batch editor pui poza si dupa te duci in dreapta la object si selctezi ce vrei s apui peste

| oanalovesit explică (pentru Ame25):

Eu ma refeream, cum pot sa decupez ceva dintr-o poza: ex mana, picior, cap. si sa pun in cealalta. ca si cum ar fi reala. happy nu sa pun 2 poze una peste alta.

| Ame25 a răspuns:

Aaa...asa numai in photoshop

| oanalovesit explică (pentru Ame25):

Okay, multumesc. big grin