| Ea.e. a întrebat:

Hey.
De obicei la Mozilla firefox cand deschizi browserul si dai sa scrii un link in bara aia de sus iti mai apar siteurile pe care le-ai accesat.
Stie cineva cum pot face sa scot unele siteuri de acolo?
Ca de la "history" le-am sters.
Mersi

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Dai click sus la "unelte", selectezi "optiuni", mergi la "Intimitate", iar de-acolo poti face modificari legate de aceste lucruri.

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

Pai daca ai sters arhiva si alea nu s-au sters inseamna ca is bagate la favorite. Le poti sterge doar daca le scoti de la favorite.
Bookmarks -> Organize bookmarks -> click dreapta pe care vrei sa le scoti de la favorite -> delete.

| cretzufinish a răspuns:

Dadeai pur si simplu delete si nu mai raman. happy

| craniul a răspuns:

Cu cat sa incarce memoria laughing)) rolling on the floor) cu 1 mb ar trebui sa intri o groaza de anilaughing) si cum sunt virusi acum iti instalezi o groaza de sisteme de operare mereu ea e estu amuzant

| Ea.e. explică:

Nu draga bluewings dar am auzit ca cica si siteurile care raman in memoria browserului sunt salvate in memoria computerului si incarca aiurea.
de aiawinking
plus ca eu nu am mintea ta sa ma gandesc imediat la siteuri xxxwinking

| bulebule a răspuns:

De ce? Vrei sa nu afle parintii tai ca intri pe site-uri xxx?